Mateřská škola K Roztokům, Praha 6 - Suchdol

ŠVP -DEN TŘETÍ

ZDRAVÍM:-) A POKRAČUJI VE VČEREJŠÍ INFO:
VÝLET DO SEDLICE SE NAKONEC PROMĚNIL V MALOU OKRUŽNÍ JÍZDU. NEBOŤ U STÁNKU SE ZMRZLINOU NÁS MÍSTNÍ UPOZORNILI, ŽE CESTA ZPĚT DO RZ VEDE SICE LESEM, ALE ČÁSTĚČNĚ TAKÉ PO FREKVENTOVANÉ CESTĚ, NEBOŤ SKRZE SEDLICI VEDE HLAVNÍ TAH (včetně kamionů) NA ČESKÉ BUDĚJOVICE A PLZEŇ. LITOVALI JSME MÍSTNÍ ZA RUCH A ZPLODINY, KTERÉ MUSÍ DÝCHAT. ZLATÁ PRAHA 6! NAVÍC CESTA PĚŠKY PRÝ NEMÁ 5.4 KM, ALE 8-10KM. BYLO TEDY JASNÉ, ŽE JE NUTNÉ PLÁN ZMĚNIT. NAPLAVENINA Z MORAVY ŽIJÍCÍ V JIŽNÍCH ČECHÁCH (muž středního věku) PRO NÁS S POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU NAŠLA ČASOVĚ VSTŘÍČNĚJŠÍ VARIANTU. V MEZIDOBÍ JEJÍ REALIZACE JSME NAŠLI ZNAK MĚSTA SEDLICE NA FASÁDĚ RADNICE A DĚTI VIDĚLY MEDVĚDA V POUTECH NA HRADBÁCH. ZNOVU JSME UZNALI, ŽE SE K NĚMU ČLOVĚK NEZACHOVAL PŘÁTELSKY. A REALIZACE PROBÍHALA TAKTO: JELI JSME AUTOBUSEM DO BLATNÉ, KDE NÁM MÍSTNÍ PŘI ČEKÁNÍ NA DALŠÍ SPOJ
ROZMLUVILI NÁVŠTĚVU VODNÍHO ZÁMKU BLATNÁ (1/2 hod. pěšky). DALŠÍ AUTOBUS NÁS ODVEZL Z BLATNÉ DO SEDLIC A DO DOLU.UŠETŘILI JSME ČAS A NOHY DĚTÍ, I SVÉ:-) ZA ODMĚNU JSME HNED HUPLI DO BAZÉNU.

DNES JSME SI DEN OPRAVDU SKVĚLE UŽILI. URČITĚ JSTE KOUKALI NA FOTKY, TAKŽE JSTE MOŽNÁ I Z NICH VIDĚLI, ŽE JSME SE OCITLI V ZEMĚRÁJI. VŠE, CO JE O ZEMĚRÁJI NA JEJICH WEBU NAPSANÉ, JE PRAVDIVÉ A DOKONALOST RÁJE PŘEDČILA VŠECHNY NAŠE PŘEDSTAVY. POKUD BY ČAS DOVOLIL, BYLI BYCHOM TAM CELÝ DEN. VŘELE DOPORUČUJJI VŠEM RODIČŮM S DĚTMI JAKO CELODENNÍ VÝLET. DOBŘE JSME SE NAJEDLI (kuře s bramborem), NECHYBĚLA ZMRZKA A NĚCO JSME I KOUPILI JAKO DÁREK OD MEDVĚDA.

PO NÁVRATU DĚTI VYRÁBĚLY MASKU MEDVĚDA A PAK JSME RŮZNĚ BLBLI…

PO VEČEŘI (výborná sekaná s bramborem, i děti, které jinak maso moc nejí, mile překvapily) JSME VŠECHNY DĚTI OSPRCHOVALY, PŘEČETLY VAŠE DOPISY A POHÁDKU NA DOBROU NOC. NĚKTERÉ UŽ SPALY V PRŮBĚHU POHÁDKY…

DNES JSME UŠLI 5.7 KM, 8181 KROKŮ A VYSTOUPALI 7 PATER. SLUŠNÝ VÝKON, ŽE?

HLÁŠKY DNE: „Jaruško, jaké máš vlasy, když na nich nemáš barvu? Lukášek Hrobský
Ivanko, už dorůstáš Petru.
Eriku, to tričko si ještě nech na zítra. Ne, to tričko se nepralo 9 let.

DOBROU NOC A ZASE ZÍTRA :-) JH a spol.