DOTAZNÍK A KRÁSNÉ LÉTO :-)))

Vážení rodiče,

tak se nám letošní školní rok chýlí ke konci.

Pravda, jeho rytmus byl v jeho druhé polovině narušen koronavirem, ale věřím, že to byla a bude pro nás všechny jen krátká epizoda bez následků na těle i duši.

Mám radost, že se nám, i přes složitou situaci,  podařilo rozloučit se sovičkami. Těm ze srdce přejeme, aby se jim ve škole líbilo, aby  měly radost z objevování nového i z kamarádů, se kterými budou sdílet mnoho dalších let života. A rodičům přejeme hodně trpělivosti, nadhledu a radosti.

Těšíme se, že se na nás přijdete podívat a zavzpomínat na “staré dobré školkové časy”.

Prosíme odcházející rodiče soviček, ale i rodiče zajíčků a veverek O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉHO ELEKTRONICKÉHO DOTAZNÍKU (nalezete ho v odkazu PRO RODIČE). Vaše postřehy, připomínky a nápady budou pro nás inspirací. Společně se k dotazníku vrátíme na zářijové třídní schůzce v novém školním roce 2020/2021.

 

VÁŽENÍ RODIČE,

PŘEJEME VÁM POHODOVÉ LÉTO PLNÉ RADOSTNÝCH ZÁŽITKŮ A POHODY A TĚŠÍME SE V ZÁŘÍ NAVIDĚNOU.

Jarka Hešíková a kolektiv :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

P.S. Do 10.7. probíhá v budově u lesa prázdninový provoz pro přihlášené děti.